Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Trylika yra laimingas skaičius EUROPOS savanorystei

2021-06-11 07:39:43

Mūsų partnerė organizacija iš Slovėnijos, gavo finansavimą Miestų tinklų priemonės 2020 m. 2-ojo etapo atrankoje, tad dalyvausime projekte "„Europos savanorių paramos aljansas“ ("European Alliance For Volunteer Support") partnerio teisėmis. 

Trylika miestų, trylika skirtingų šalių, trylika organizacijų ir vienas bendras tikslas - stiprinti savanorystę ir skleisti solidarumo vertybes visoje Europoje. Pažink ERAS projektą – „Europos savanorių paramos aljansas“.

Įvairios organizacijos iš Slovėnijos, Serbijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Portugalijos, Maltos, Albanijos, Lietuvos, Latvijos, Kroatijos, Makedonijos, Vengrijos, Graikijos ir Bulgarijos spręs įvairius klausimus, susijusius su savanorystės iššūkiais Europoje. Visi tvirtai tiki, kad savanorystė yra labai svarbi moderniai demokratinei visuomenei ir puoselėjant savanoriškumą bei skleidžiant solidarumo vertybes, mes, europiečiai, galime žengti didelius žingsnius link labiau išvystytos, įtraukiančios ir dinamiškesnės visuomenės, turinčios galimybių visiems.

Pagrindinis ERAS projekto tikslas yra ilgalaikė trylikos skirtingų miestų partnerystė, kurių bendras tikslas yra pagerinti savanoriavimo plėtros sąlygas šalyse partnerėse ir visoje Europoje. Organizacijos partnerės keisis informacija, patirtimi, žiniomis bei kompetencijomis ir kartu skatins savanoriavimą. Jos užtikrins produktyvią, informatyvią ir turtingą aplinką, skatinančią augimą ir įvairių savanorių programų plėtrą.

Per ateinančius dvejus metus vyks devyni tarptautiniai renginiai, kuriais bus siekiama keistis gerąja patirtimi, praktika, užmegzti ryšius su atitinkamomis organizacijomis, nagrinėti savanorystę skirtingose ​​šalyse, taip siekiant skatinti savanorystę visoje Europoje. Viso projekto metu bus nagrinėjamos įvairios savanorystės rūšys: jaunimo savanorystė, savanoriškumas ir gyventojų senėjimo problema, krizinis savanoriavimas (COVID-19 padėtis), tvarumas, savanoriškumas Europos savanoriavimo politikai ir nacionalinis pasirinktų programų įgyvendinimas. Svarbi tema, kuri bus nuolat akcentuojama, bus galimybės, praktika ir Europos solidarumo korpuso mechanizmo tikslas.

ERAS komunikacijos kanaluose galėsite stebėti Europos savanorių istorijas, bus įžvalgos apie tarptautinius renginius, įvairios savanoriškos veiklos programos ir diskusijos apie skirtingas patirtis. Sveiki atvykę į ERAS projektą!

Partnerystės sudėtis sukurs tarpkultūrinę aplinką, kurioje dalyviai bus supažindinti su įvairiais požiūriais, praktika, patirtimi, politika ir kitais savanorystės ypatumais. Organizacijos patirs tarptautinės programos naudą, sužinos atitinkamą Europos Sąjungos politiką palaikančias programas ir kaip Europos piliečiai gali bendradarbiauti formuojant tą politiką.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ERAS projektą ir apie tai, kaip dalyvauti projekto veiklose ir renginiuose:
- susisiekite su mumis stovykladraugai@hotmail.com,
- paskambinkite mums +370 64740622 
- arba apsilankykite mūsų „Facebook“ puslapyje ERAS - Europos savanorių paramos aljansas.

     
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)