Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Tarpkultūrinis jaunimo bendravimas. Lietuva-Lenkija. 2014-2015 metai

2016-03-23 13:36:12

VšĮ Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis" (stovyklos „Draugai" organizatoriai) 2014 m. birželio mėnesį sulaukė svečių iš Lešno, Lenkijos, organizacijos "Centre for Creative Activity" ("FUNDACJA CENTRUM AKTYWNOSCI TWORCZEJ"), su kuriais vykdė Lietuvos-Lenkijos jaunimo mainų projektą „Būk aktyvus, būk naudingas - būk visuomeniškas!". 

2015 m. ta pati Lenkijos organizacija pakvietė Stovyklą „Draugai" būti jų partneriais Lietuvos-Lenkijos jaunimo mainų fondo projekte „Mano gyvenimas yra mano vėjas" ("My Life is My Wind"). Kovo pabaigoje sulaukėme džiugių žinių, jog organizacija "Centre for Creative Activity" laimėjo šį projektą, o tai reiškia, jog 2015 m. vasarą jaunimo grupė vyks į Lenkiją. 

Itin džiaugiamės šia galimybe!

Mano gyvenimas yra mano vėjas":

Buriavimas yra gyvenimo metafora - jis gali būti gražus ir įkvepiantis, bet dažnai sunkus ir pavojingas. Kiekvienas žmogus plaukia vienas savo mažoje valtyje ir turi būti geras kapitonas, kad pasiektų žemę.

Jaunimo mainai, kurie planuojami organizacijos Fundacja Centrum Aktywnosci Tworczej, - tai programa Lenkijos ir Lietuvos jaunimui, kuris ieško savo gyvenimo kelio. Dalis jaunimo yra iš mažiau galimybių turinčių šeimų - jie yra jūreiviai, išgyvenę daug audrų savo gyvenime ir nori pagauti vėją savo burėms. 

Per buriavimo ir kitas sportines veiklas dalyviai turės galimybę kovoti su savo silpnybėmis. Jie supras savanoriško darbo reikšmę ir tarpkultūrinių mainų esmę. Per kūrybines dirbtuves apie sporto vaidmenį gyvenime, vertybes, propaguojamas buriavime, jaunimo vystymosi galimybes Europos Sąjungoje dalyviai įgaus įgūdžių, kurie leis jiems nusibrėžti naujus tikslus ir planuoti artimiausią ateitį. Dalyviai grįš namo pilni stiprių jausmų ir motyvacijos, kad jie gali būti savo gyvenimo vedliais ir siekti savo svajonių, nepaisant galimybių, kurias jie gavo iš pradžių, nes kiekvienas žmogus yra savo valties kapitonas.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)