Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Apie mus


Stovykla "Draugai" tai mažas miestas dideliame pasaulyje, kuriame visi mylimi ir nestokojantys dėmesio. Čia priimame visus ir padedame atskleisti savo gebėjimus bei talentus, mokome pozityviai mąstyti, pasitikėti savimi ir aktyviai gyventi.

Esame organizacija, vienijanti vaikus nuo 6 metų amžiaus ir jaunimą iki 30 metų ir veikianti popamokinio bei laisvalaikio užimtumo srityse.

Stovyklas organizuojame nuo 2013 m., kiekvienais metais įgyvendiname 4-9 pamainas. 

Plėtojame savanorystę. Stovyklos metu su vaikais dirba vadovai savanoriai - studentai, specialistai, vyresnių klasių mokiniai iš Lietuvos, JAV, Prancūzijos, Egipto, Ukrainos. Visiems stovyklos „Draugai" savanoriams suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas. Be to, kiekvienas savanoris gauna stovyklos „Draugai" partnerių dovanas. O geriausiai dirbantiems savanoriams dovanojamos išvykos į tarptautinius projektus užsienyje. Dažną savanorį užsiauginame iš savų stovyklautojų būrio. Didžiuojamės tuo!

Organizuojame tarptautinius jaunimo susitikimus su grupėmis iš Ispanijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Čekijos, Lietuvos-Lenkijos jaunimo mainų programas, su JAV ambasados Lietuvoje programa priimame jaunuosius kadetus. Patys vykstame į jaunimo mainų programas (Belgijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje).  

Stovykla „Draugai" kiekvienais metais su entuziazmu ruošiasi smagiems vasaros bei žiemos mėnesiams ir su nekantrumu laukia stovyklautojų. Įvairi kūrybinė veikla, žaidimai, sporto užsiėmimai, rūpestingi ir energingi vadovai suteiks stovyklautojams turiningą ir aktyvų poilsį! 


Dėl stovyklautojų registracijos:  stovyklos direktorė Jūratė Gineitienė, stovykladraugai@hotmail.com, 8-698-23726.

Dėl savanorystės (darbui su vaikais):  Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ direktorė Gabrielė Milienė, gabriele.gineityte@hotmail.com, 8-657-53131.